Бізнес Клуб з Максимом Плахтій «Стратегії сталого лідерства»

Місце проведення: KROK Business School, Табірна 30-32

Дата: 17 жовтня 2019 року. Час проведення: 17.30 -20.00

Стратегія - це мистецтво досягнення бажаного. Оволодіння стратегією має на увазі вміння думати, розбиратися в тому, що відбувається, шукати і знаходити нестандартні рішення.

Зустріч буде корисна власникам і керівникам бізнесу, менеджерам зі стратегії, маркетологам, менеджерам середньої ланки, менеджерам з питань клієнтського сервісу.

Представляємо гостя Бізнес Клубу:

МАКСИМ ПЛАХТІЙ

Автор телеграм-каналу "Справжній стратег".

Стратег, засновник квиткового сервісу Karabas.com, серійний підприємець, інвестор, експерт і керівник інфраструктурних проектів в сферах інформаційних технологій, фронт-офісних систем, електронної комерції, культури і шоу-бізнесу.

Кандидат економічних наук, сертифікований аудитор якості Європейської асоціації якості (ISO 9001).

Глава Української асоціації організаторів видовищних заходів.

Ідеолог і лідер реформування квиткового господарства і побудови інфраструктури електронного квитка в сфері культури.

Думай стратегічно і перемагай!

Кожна успішна компанія повинна мати бізнес-стратегію розвитку, розуміючи, що це дуже важливо для досягнення нових успіхів у майбутньому.

Під час зустрічі "Стратегії сталого лідерства" Максим Плахтій розкриє секрети як стати лідером. Ви дізнаєтеся про відповідальне лідерство і цикли стійкого розвитку компанії.

Під час зустрічі учасники обговорять такі питання:

• Стратегії перемагати;
  • Застосування теорії ігор;
  • Стратегічні маневри в залежності від положення на ринку;
  • Стратегії лідера;
  • Фактори впливу: авторитет, вплив, інновації
  • Відповідальне лідерство

Для участі у заході потрібно зареєструватися:

Вартість участі 300 грн.

Для студентів, випускників і викладачів KROK Business School вхід вільний.

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко
RudavkaL@krok.edu.ua