Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Бізнес клуб. Тема: "Як працювати з фрілансерами або 5 кроків, які дозволять налагодити ефективну і безпечну роботу з фрілансерами"

Дата: 17 травня 2016 року. Початок о 18.30.
Місце проведення: Університет КРОК. Київ, вул. Лагерна 30-32


У сучасному цифровому світі оперативність прийняття рішень, а також оптимізація витрат ведення бізнесу є ключовими факторами успішності вашого підприємства. Сьогодні в розвинених країнах фріланс є популярною, а також доступною альтернативою найманої робочої сили і допомагає власникам бізнесу оптимізувати свої витрати і оперативно виконувати багато складних проектів. У зв'язку з цим міжнародна біржа фрілансу Proffstore у партнерстві з Бізнес школою КРОК прагнуть популяризувати цей світовий тренд в Україні.

Кому буде корисно і цікаво відвідати захід: менеджери, підприємці, керівники.

Спікер: Сергій Хіврич. Займався маркетингом і рекламою з 2002 року. Працював у кращих ATL і BTL агентствах України. Створював рекламу для відомих брендів у якості копірайтера, креативного директора, дизайнера, сценариста і режисера-постановника.

Які питання будуть обговорюватися під час зустрічі і що важливо знати:

Основними перевагами використання фрілансу для роботодавців є такі чинники:

1. Оптимізація витрат - відсутність необхідності в наймі штатних співробітників і, як результат, витрат, пов'язаних з офіційним наймом, таких як виплати зарплат, податків, страховок і тд.

2. Зручність - у разі найму команди фрілансерів на великий проект вам не потрібно буде займатися координацією членів команди, а також різних її частин, таких як, наприклад, розробники та дизайнери або маркетологи і SEO-фахівці. Всі завдання по координації лежать на самій команді.

3. Швидкість - фрілансери хоч і нерідко зривають терміни виконання проектів, все одно виконують проекти швидше штатних співробітників через зосередженість саме на вашій задачі.

4. Якість - фрілансер продає свою роботу і тому в його інтересах зробити її якісно. В іншому випадку він або не отримає від вас оплату або буде витрачати додатковий час на перероблення вашого замовлення, а в його випадку час - це гроші, причому критично для нього важливі.

Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.


Зареєструватися