Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Безкоштовний марафон SEO & MARKETING 2017. Модель просування SAAR. За підтримки BSK!

Конверсія може зростати, як на дріжджах. Не вірите? На марафоні SEO & MARKETING 2017 розкажуть докладно!

Збільшіть віддачу вашого сайту в 5 разів, ВЖЕ ЗАРАЗ!

Трафік вашого сайту не зростає? Відвідувачі приходять, але конверсія не збільшується? Сайт є, але він "існує", а не приносить прибуток?

Ви не знаєте про ефективні методи збільшення трафіку і конверсії? Відвідайте марафон Леоніда Гроховського SEO & MARKETING 2017 з 18 по 21 вересня і дізнайтеся про модель, яка збільшить продажі на 500%!

Марафон в форматі онлайн-вебінарів, початок о 12.00 (за київським часом) кожен день.

Виступають 15 провідних експертів з досвідом просування найбільших російських і зарубіжних проектів.

Онлайн-семінари для вас, якщо ви:

● SEO-спеціаліст. Ви освоїте професійні технології, навчитеся збирати воронку маркетингу за допомогою 30 Digital інструментів і просувати сайти за допомогою моделі SAAR.

● Підприємець. Ви дізнаєтеся, як зробити сайт для цільової аудиторії, стати лідером в SEO і швидко отримати дешевий трафік.

4 дні онлайн-виступів на гарячі теми:

18.09.17 Tech SEO. Спікери розповідатимуть про те, як генерувати сторінки фільтрів, створювати SEO контент і виправляти критичні помилки. Ви навчитеся просувати запит в ТОП-3, усувати недоліки в воронці маркетингу й повністю індексувати сайт.

19.09.17 Marketing SEO & Usability & Conversion & Analytics. Ви дізнаєтеся, як визначати поведінкові фактори, як реагувати на них і яким чином сегментувати потенційних клієнтів. Ви збудуєте SEO стратегію за допомогою 30 інструментів. Спікери розкажуть про усунення бар'єрів в момент прийняття рішення та критерії придбання товару на посадкової сторінці.

20.09.17 SEO & Reputation & SMM & Sales. Ви отримаєте знання з управління репутацією, усунення негативу і просуванню. Фахівці розкажуть про актуальні соціальні мережі для просування магазину, способи залучення аудиторії, створення семантичного ядра, правила підготовки інструкцій для копірайтерів.

21.09.17 SEO & PPC & Remarketing. Йтиметься про найбільш поширені помилки в SEO та їх усунення, способи створення ефективного контенту. Ви дізнаєтеся, як автоматично створювати рекламну кампанію в Яндекс.Директі на основі YML-файлу без генераторів, безкоштовно і без SMS.

3 причини записатися на марафон просто зараз:

1. Участь в онлайн-вебінарах безкоштовна.

2. Заняття ведуть спікери-експерти, що мають великий досвід в просуванні сайтів.

3. Ви дізнаєтеся сучасні і "чисті" способи підвищення конверсії на 500%.

Дозвольте вашому бізнесу працювати по-новому!

Зареєструватися