Менеджмент
Ваших
Амбіцій

24 листопада 2016 року студенти General МВА третього набору почали захоплюючу подорож в світ управління, адміністрування бізнесу.

Новий навчальний рік для студентів МВА почався із знайомства на модулі по Управлінню багатозадачністю. Студенти отримали позитивний заряд емоцій, познайомилися один з одним, обмінялися першими враженнями від спілкування з одногрупниками і викладачами.

На курсі " Економікс" студенти почали вивчати питання, пов'язані із закономірностями функціонування ринків, їх впливом на бізнес-стратегії, тенденції і тренди в розвитку сучасної економіки і менеджменті. Під час першого учбового модуля, студенти МВА зустрілися з Павлом Шеремета, відомим економістом, громадським діячем, Міністром економіки і торгівлі України в 2014 році.

Для групи МВА-2016 подорож в світ професійного менеджменту і бізнес - адміністрування лише починається. Попереду півтора роки, які належить провести разом різним людям, об'єднаним високою мотивацією, завданням підвищення особистої управлінської результативності і масштабуванням компаній, виведенням бізнесу на нові рівні розвитку.

Представляємо Вам нову групу General МВА 2016: управлінський досвід слухачів в середньому близько 8 років, середній вік - 33 роки. У 2016 році на програму МВА прийшли вчитися власники малого і середнього бізнесу - 50% від загальної кількості слухачів, менеджмент середньої ланки - 20%, топ-менеджмент українських і міжнародних компаній -30 %. У групі превалюють чоловіки - 80%. У 40% слухачів по дві вищі освіти, є в групі володарі ступіні PhD.

Ми вдячні нашим новим студентам за вибір програми General МВА в BSK і поздоровляємо з початком навчального року! Наша загальна мета - розвиток і упевненість в завтрашньому дні, створення в країні критичної маси менеджерів, здатних стати агентами позитивних змін в нашій країні. Спасибі Вам за довіру, ми віримо в кожного з вас і разом можемо дуже багато що!