Менеджмент
Ваших
Амбіцій

16 вересня 2017 року 15-а ювілейна група Mini-MBA почала заняття

16 вересня 2017 року 15-та ювілейна група програми Міні МВА BSK розпочала свій шлях до подальшої самореалізації та професійного розвитку. На першому модулі учасники опановували знання та отримували корисну інформацію про правове середовище ведення бізнесу разом з викладачами Вікторією Поліщук та Юлією Голік. Завдяки викладачам слухачі ювілейної групи Міні MBA отримають корисну та актуальну інформацію, нові знання та навички, будуть вчитися реалізовувати свої ідеї за допомогою групової та індивідуальної роботи під час занять, домашніх завдань, підготовки фінального індивідуального проекту та професійних рекомендацій викладачів- експертів.

Учасники програми Міні МВА представляють такі індустрії як IT, виробництво, послуги, промисловість та інші. Середній вік групи - 34 роки. Ми дякуємо учасникам програми Mіні MBA за довіру і вибір BSK в якості провайдера програми.

Команда BSK приєднується до привітань і бажає отримати слухачам Міні МВА істотне поліпшення фінансових показників компаній, кар'єрного зростання, повернення інвестицій вкладених в навчання протягом короткого терміну! Бажаємо успіхів та наполегливості!

Розпочато набір до наступної групи, яка почне займатися в лютому 2018 року!

BSK- це твій шлях до успішного та кращого життя! Розвивайтеся разом з нами!