16 грудня 2023 року Бізнес клуб на тему «Управління продуктивністю та KPI»

16 грудня 2023 року в Бізнес Школі КРОК відбулася зустріч з Денисом Шемякіним, економістом-практиком, директором Команди підтримки реформ Мінекономіки, ідеологом впровадження проєктного підходу в публічному адмініструванні. Зустріч відбувалася в рамках діяльності Бізнес клубу і тема для обговорення «Управління продуктивністю та KPI».

Денис Шемякін поділився інформацією про запровадження системи КРІ для досягнення цілей стратегії Міністерства економіки та результатами імплементації, що було зроблено, а саме як визначалися та каскадувалися задачі, як вони були адаптовані до потреб Міністерства, хронологія виконання, запровадження системи моніторингу виконання завдань по різним проектам, питання внутрішніх та зовнішніх комунікацій та важливість командної роботи.

В зустрічі взяли участь студенти та випускники програм МВА, менеджменту проєктів та процесів, викладачі Бізнес Школи. Враховуючи величезну зацікавленість до заявленої тематики, і зокрема до діяльності Міністерства економіки та Команди підтримки реформ, а також кількість запитань та побажань від учасників, була досягнута домовленість продовжувати зустрічі на регулярній основі.

Бізнес Школа КРОК висловлює подяку пану Денису Шемякіну за відкритість та щирість в спілкування з учасниками Бізнес клубу, та очікує нових зустрічей.