14 березня 2024 року Бізнес Клуб про різноманіття та інклюзивність

14 березня 2024 року Бізнес Школа КРОК стала ареною для важливої дискусії про різноманіття та інклюзивність. В рамках Бізнес Клубу зібралися студенти та гості, щоб розглянути цю актуальну тему, яка стає все більш важливою в сучасному світі. Спікерка заходу, Ірина Рубіс, тренерка з інклюзівності й різноманіття та візіонерка, зробила акцент на тому, як незнання може перерости в дискримінацію та навіть насилля, та висвітлила шляхи збільшення толерантності та інклюзивності у спільнотах.

Зустріч була сповнена енергії та ідей, а учасники активно обговорювали різноманітні аспекти та виклики, пов'язані з питаннями різноманіття та інклюзивності в бізнесі та суспільстві в цілому.

Тема зацікавила всіх присутніх, і обговорення виявилося дуже плідним. Від визначення та розуміння понять різноманітності та інклюзивності до аналізу їх впливу на бізнес-процеси та культуру організацій – кожен аспект виявився важливим для розуміння та подальшого розвитку.

Цей захід відкрив нові горизонти для розуміння та впровадження концепцій різноманітності та інклюзивності у сучасному бізнесі. Надіємося, що обговорення, що відбулося, стане поштовхом для подальших дій та ініціатив у цьому напрямку. Захід був дуже пізнавальним та захоплюючим, і учасники отримали багато нових знань та інсайтів. Дякуємо Ірині Рубіс за цікаву та пізнавальну презентацію!

Ми вдячні всім, хто долучився до Бізнес Клубу, та з нетерпінням чекаємо на наступні заходи, де ми знову зможемо разом досліджувати та отримувати важливу та пізнавальну інформацію, а такожяк зробити свій внесок в збільшення толерантності та інклюзивності важливих для нас спільнот. До нових зустрічей!