10.02.2022 у Бізнес Школі КРОК відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів програми «Глобальний бізнес-менеджмент»

Наші студенти подарували нам незабутній день, чудово представивши свої проєкти перед членами атестаційної комісії. Теми робіт охоплювали широкий спектр актуальних питань сучасного бізнес-середовища: аналіз управлінських компетенцій у світі VUCA, цифрові інструменти в менеджменті, стратегія виходу бізнесу на міжнародний рівень, мистецтво залучення інвесторів до ресторанного бізнесу, роль цифрового маркетингу у створенні сталого бізнесу.

Дякуємо нашим студентам та їхнім науковим керівникам за відмінну роботу. Впевнені, що результати, отримані в результаті досліджень, будуть успішно застосовані нашими випускниками у їхній подальшій професійній діяльності.

Вітаємо наших студентів та їх чудових викладачів із успішним закінченням програми!

Bи також можете встигнути стати частиною нашої дружньої професійної родини.

Набір на програму «Глобальний бізнес-менеджмент» триватиме до кінця лютого 2022 року.

Щоб зареєструватись на програму, перейдіть, будь ласка, за посиланням »