10 червня 2017 року 14-а група студентів міні-МВА успішно завершила навчання!

Чотири напружених місяці позаду і 10 червня 2017 року студенти програми Міні-МВА захистили фінальні проекти і поповнили спільноти випускників програми, яких вже понад 250 осіб.

В якості експертів на захисті були присутні Ольга Карпова, CEO BSK, Олександр Подденежний, викладач модуля Стратегічний менеджмент і Анастасія Спіцина, викладач модуля Ключі особистої ефективності керівника. Кожен студент презентував свій індивідуальний проект, тематика робіт досить різноманітна: "Виробництво подарункових еко-упаковок", "Стратегія виходу ІТ-компанії на зарубіжні ринки", "Організація навчання персоналу компанії", "Розширення можливостей ТОВ "ОТП Факторинг Україна", "Розширення портфелю програм МВА Бізнес Школи КРОК".

80% проектів вже реалізуються, під час захисту було отримано зворотній зв'язок і цінні коментарі від експертів - на що необхідно звернути увагу під час реалізації проектів, і що поліпшити!

Ми вдячні команді викладачів, які працювали з групою: Калініна Наталія, Ганецька Людмила, Прудіус Андрій, Спіцина Анастасія, Подденежний Олександр, Самойленко Володимир, Данченко Олена, Курдес Наталія, Бедик Олександр, Поліщук Вікторія і Єрохін Костянтин. Кожен з Вас вніс свій внесок в особистісний та професійний розвиток студентів!

Команда BSK вітає випускників міні-МВА, бажає успіхів і не зупинятися на досягнутому!

Нагадуємо, що триває набір в 15-ю групу міні-МВА, яка почне навчання 16 вересня, в форматі вихідного дня. До 1 серпня діє колишня вартість 19 900 грн. Поспішайте реєструватися!