Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Стартап: як подолати страхи?

Почати власний бізнес наважується не кожен, навіть якщо має оригінальну і цікаву ідею. Хтось посилається на відсутність грошей, комусь не вистачає часу, а хтось просто боїться невдачі. Досягти успіху може тільки той, хто зуміє подолати свої страхи. А як це зробити - знаємо ми. У стінах БШК ви дізнаєтесь про стартапи, успіхи, ризики, способи всього цього уникнути. Своїм досвідом і знаннями з вами поділяться успішні бізнесмени і талановиті викладачі. А зараз спробуємо розібратися в деяких питаннях щодо старапів. Поговоримо про секрети успіху, пошуки інвесторів і етапах розвитку.

Головне в старапе - це новаторська ідея. До речі, багато ганяються за такими ідеями і не шкодують на них ні часу, ні сил, ні грошей. Таку ідею продати можна дуже дорого, просто написавши докладний план реалізації на папері. Друга складова успіху - це вік стартаперів та найоптимальніший - 25 років. Хороша команда - третя складова, без якої неможливо досягти хороших результатів.

Навчання для стартап

Коли є ідея і бажання її втілити самостійно, а не продати комусь, то треба трохи підучитися. Відвідуючи наші заняття, ви дізнаєтеся про те, як підібрати хороших і надійних людей для реалізації своїх ідей, а також навчимо шукати інвесторів.

Венчурні фонди і так звані бізнес-ангели охоче інвестують свої гроші в перспективні стартапи. Стати інвестором можуть заможні знайомі або родичі. Ми вас навчимо того, як і де треба шукати інвесторів, як презентувати свою ідею, щоб на неї звернули увагу і захотіли вкласти гроші. Звичайно, вам належить виконати велику роботу, але якщо знати, як правильно треба робити, то це вже набагато легше реалізувати. Приходьте в нашу бізнес-школу, щоб зрозуміти, як розвиваються стартапи. Кожен успішний новаторський проект проходить певні стадії розвитку. Ми вас навчимо організовувати роботу на кожному етапі, що дозволить отримати хороший результат в підсумку.

Інвесторам у нас також запропоновані курси по стартапам. На заняттях ми розповідаємо про те, як побачити дійсно вартісну ідею, підкажемо куди не варто вкладати гроші і розкриємо інші секрети інвестування.