Книги "Принципи" під авторством Рея Даліо та «Снігова куля. Воррен Баффет і справа життя». Авторка Еліс Шрьодер

Рекомендуємо добірку книжок від Олександра Калініна, д.е.н., професора. Завідувача кафедри менеджменту та інноваційного розвитку Бізнес Школи КРОК, викладача програм магістр глобального бізнес менеджменту та магістр бізнес адміністрування..

"Принципи" Рея Даліо - це збірка життєвих та робочих принципів, які допомогли автору стати одним з найуспішніших інвесторів у світі та заснувати Bridgewater Associates, один з найбільших хедж-фондів в світі. Ця книга пропонує цінні уроки для студентів бізнес-школи та підприємців, які прагнуть досягти успіху у своїх починаннях. Даліо ділиться своїми принципами прийняття рішень, подолання невдач, побудови міцних команд та створення культури відповідальності. Вони  допоможуть розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в будь-якій сфері. "Принципи" пропонують глибокий аналіз того, як працюють ринки, та факторів, які впливають на ціни активів. Даліо ділиться конкретними порадами щодо того, як застосовувати свої принципи на практиці.  Вони ґрунтуються на універсальних аспектах, які можна застосовувати до будь-якої сфери життя, не лише до бізнесу. "Принципи" - це не просто теорія, а практичний посібник, який допоможе студентам та підприємцям застосовувати ці принципи у своєму повсякденному житті.Пан Даліо щиро ділиться своїми помилками та невдачами, а також своїми успіхами. Цей чесний та відкритий стиль робить книгу ще більш цінною .

"Принципи" - це must-read для будь-кого, хто прагне досягти успіху у бізнесі або в будь-якій іншій сфері життя. Ця книга пропонує цінні уроки та практичні поради, які допоможуть вам розвинути навички, знання та мислення, необхідні для досягнення ваших цілей.

Снігова куля. Воррен Баффет і справа життя. (Авторка Еліс Шрьодер)

Книга Еліс Шрьодер " Снігова куля. Воррен Баффет і справа життя " (The Snowball: Warren Buffett and the Business of Life) є глибоким та всебічним дослідженням життя одного з найвідоміших інвесторів сучасності. Шрьодер, отримавши безпрецедентний доступ до особистих архівів Баффета та його оточення, створила не просто біографію, а детальний портрет людини, чиї фінансові інстинкти та ділова інтуїція стали легендарними.

Однією з головних переваг книги є її глибина та детальність. Шрьодер не тільки описує ключові моменти життя Баффета, але й занурюється у його думки, рішення та принципи, що формували його як особистість та професіонала. Читач дізнається про ранні роки Баффета, його перші кроки в бізнесі, заснування Berkshire Hathaway та успіхи, що зробили його однією з найбагатших людей світу.

Шрьодер майстерно поєднує розповідь про бізнесові успіхи Баффета з особистими аспектами його життя. Вона показує, як його особисті цінності та етика впливали на його бізнесові рішення. Читач бачить людину з принципами, що, попри величезні фінансові здобутки, залишається скромною та стриманою.

Також варто відзначити стиль викладу Шрьодер. Її письмо є водночас доступним і захоплюючим, що робить книгу цікавою не лише для професійних інвесторів, але й для широкої аудиторії. Вона вміє тримати увагу читача, поєднуючи аналітичні роздуми з захоплюючими історіями з життя Баффета.

Водночас книга не є суцільною панегірикою. Шрьодер не уникає складних питань та критичних моментів у житті Баффета, що додає рецензії об’єктивності та збалансованості.

Загалом, "Сніжний ком" є обов'язковою до прочитання для всіх, хто цікавиться фінансами, інвестиціями та історією успіху Воррена Баффета. Це ґрунтовне та захоплююче дослідження життя і філософії одного з найбільш впливових фінансистів нашого часу.