Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталія Калиніна

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, консультант, кандидат філологічних наук, має ступінь MBA.

Сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, консультант, кандидат філологічних  наук,  має ступінь MBA.

Наталія Василівна має значний практичний досвід в сфері управління людськими ресурсами  в західних і українських компаніях і банках. Це те, що дозволяє їй відмінно орієнтуватися в культурних відмінностях і особливостях управління  в міжнародних і українських  організаціях. Професійний досвід роботи у сфері управління людськими ресурсами більше 18 років. З 2010 р. по 2013 р. керувала напрямком розвитку людських ресурсів у великому українському банку в якості  Члена Правління Банку.

Є сертифікованим  викладачем міжнародної програми навчання CIMA (Chartered Institute of Management Accounts) по курсу "Управління людськими ресурсами", "Управління стосунками в компанії" і "Управління організаційними змінами", сертифікований тренер міжнародної компанії "Scotwork" (тренінги "Навички переговорів", "Управління людьми", "Навички впливу").

Як бізнес тренер і консультант-практик Наталія Калініна реалізувала значну кількість програм в області управління людськими ресурсами, лідерства, переговорів, управління талантами, оцінки і мотивації персоналу  та ін. в Україні і зарубежом.

Нині Наталія Калініна є Радником Голови Наглядової Ради компанії "БІОГАЗЕНЕРГО", партнером і діючим тренером компанії "Стратегічний Партнер", веде ряд міжнародних бізнес проектів.

Наталія Калініна закінчила Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченко, Міжнародний Інститут Менеджменту (МІМ Київ), Міжнародний Інститут Тренінгу (Голландія).