Спеціалізація в медіації – сімейні конфлікти, трудові та організаційні конфлікти, комерційні та бізнес спори, конфлікти у сфері охорони здоров’я, конфлікти за участю неповнолітніх.
Співзасновник, Почесний член і президент ГО «Національна асоціація медіаторів України» (НАМУ).
Медіатор-волонтер Міського центру дитини ССДС КМДА.
Закінчила з відзнакою юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права (2002). Спеціалізувалася у цивільному, сімейному, медичному праві. Має досвід викладання у вищих навчальних закладах, аналітичної та законотворчої роботи, публікації у сфері права та медіації.
Пройшла підготовку медіатора у Школі медіації Академії адвокатури України (2012), а також навчалася у фахівців з Великобританії та Німеччини на тренінгах з професійної супервізії в медіації та прямого консультування з дітьми в медіації. Брала участь у тренінгах, семінарах та експертних зустрічах щодо медіації у міжнародних сімейних спорах, імплементації європейських стандартів щодо медіації у законодавство України, стандартів медіації як основи для діалогових практик, багатьох інших подібних заходах з питань медіації, фасилітації, діалогу та Ненасильницького спілкування (NVC).
Співпрацює у сфері впровадження альтернативних методів вирішення конфліктів (спорів) з державними установами та громадськими організаціями, зокрема з Координаційним центром з надання правової допомоги. Брала участь як експерт, фасилітатор, тренер у заходах та проектах з медіації/діалогів/комунікації, що проводились міжнародними інституціями (ПРООН, ОБСЄ, USAID, IREX, GIZ). Є співрозробником навчального курсу «Практичне застосування медіації» для Національної школи суддів України та документу «Основні засади навчання базовим навичкам медіатора»в межах співпраці з USAID. У 2017 році включена до мережі експертів ОБСЄ з підтримки діалогу/медіації в соціальних конфліктах. У 2019 році стала співавторкою підручника для правників «Медіація у професійній діяльності юриста», а у 2020 році – документу "Засади навчання базовим навичкам сімейного медіатора". На часі є національним координатором з питань етичних стандартів та механізмів медіації в проєкті НАМУ “Посилення спроможності спільноти медіаторів до формування в Україні критеріїв якості послуг з вирішення спорів” за підтримки The Matra Programme Королівства Нідерландів, зокрема є співрозробником нової редакції Кодексу професійної етики медіатора.
З лютого 2012 р. по червень 2017 р. очолювала Інститут підвищення кваліфікації Академії адвокатури України, де здійснювала також керівництво Школою медіації. Має досвід розробки, організації і проведення тренінгів з базових навичок медіатора та сімейної медіації при розлученні, інформаційних заходів для юристів, адвокатів, широких верств населення, науково-практичних заходів з питань альтернативного вирішення конфліктів (спорів).
Проводить активну правоосвітню діяльність серед молоді та дорослого населення, зокрема щодо медіації та інших методів позасудового врегулювання конфліктів (спорів).
Член і модератор робочих груп і круглих столів у Міністерстві юстиції України, Міністерстві соціальної політики України та інших державних органах, міжнародних проєктах та наукових і освітніх закладах. Зокрема, брала участь у розробці Закону України «Про медіацію», нової редакції Державного стандарту соціальної послуги медіації.