Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Семінари для ТОП-менеджерів

Найбільша відповідальність за компанію лежить на плечах ТОП-менеджерів. Вони мають певну владу і повноваження, а й обов'язки у них серйозні. ТОП-менеджер повинен стежити за реалізацією політики компанії, працює з бізнес-планами, бюджетом, його рішення впливають на кожного співробітника компанії. Їм доводиться працювати з великою кількістю людей, тому дуже важливо постійно працювати над собою, удосконалюватися, вчитися.

Конкуренція в бізнесі стабільно зростає і завоювати ринок стає з кожним днем ​​складніше. На очах у всього цього керівництво компанії не шкодує грошей на підвищення кваліфікації своїх співробітників, але особливу увагу приділяє "топів". На розвиток персоналу грамотні керівники закладають до половини витрат компанії, адже розуміють, що все це обов'язково окупиться. Короткострокову освіту в плані підвищення кваліфікації грає ключову роль, а семінари ефективного менеджменту займають більше половини цього часу.

Наша бізнес-школа запрошує всіх ТОП-менеджерів на корисні семінари, які розроблені успішними бізнесменами, психологами та педагогами. Вони містять багато корисної інформації про те, як правильно розподіляти робочий час, мотивувати колектив до більш згуртованою і активній роботі. Прийшовши до нас, ви не почуєте того, що зможете прочитати в підручниках, адже наші методики навчання унікальні. Семінари проводяться кращими викладачами, які докладно і дохідливо пояснюють кожен пункт. Всі викладачі мають бізнес-досвід і відповідну освіту, отримане в провідних вищих навчальних закладах. Кожен викладач, який працює з ТОП-менеджерами, має в солідних виданнях свої публікації, з якими при бажанні можна ознайомитися. Роздаткові матеріали сприяють кращому сприйняттю матеріалу, його запам'ятовування. Всім учасникам при необхідності тренер видає тлумачний словник, так як величезна кількість використовуваних термінів може знизити рівень сприйняття матеріалу. Після того, як викладач закінчить своє виклад, він відповідає на запитання учасників.