Акція «Книги для хоробрих сердець»

Бізнес Школа КРОК долучилася до проєкту «Книги для хоробрих сердець». Метою акції став збір книг, які можуть підтримати наших захисників та підняти їм настрій і допомогти підтримати моральний дух на висоті.

Там, де немає стабільного інтернету, а досить часто і світла, де здавалося б, не до читання, саме книга є рятівником.  Кожна передана книга – це наш внесок у перемогу та підтримку наших героїв.

В серпні 2024 року медики та психологи 66-ої окремої механізованої бригади імені Князя Мстислава Хороброго отримали перші 100 книг від колективу Університету КРОК, в тому числі і від Бізнес Школи КРОК. Маємо щиру надію, що рядки з цих книг подарують хоч і короткотривалі, проте миті спокою та відпочинку нашим Героям!

Дякуємо всім студентам, викладачам та співробітникам, які долучились до благодійного збору літератури.