Знайомство з програмою Mini MBA

Дата: 13.06.2019. Час: 18:00-20:00

Місце: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16,

1 поверх ( "Укрінформ", біля м. Театральна)

Зараз такий час, що не можна не вчитися. Фахівці Harvard Business Review кажуть, що сьогодні кожному важливо створювати свій інтелектуальний капітал, що передбачає постійний розвиток і навчання. Від цього залежать професійні досягнення, просування по кар'єрних сходах і успіх у всіх сферах життя. І навпаки, відсутність оновлення знань у фахівців компаній нерідко призводить до втрат і збитків на підприємствах.

Тенденція до відповідального лідерства активізує сьогодні у менеджерів і керівників потребу в спеціальних знаннях. Якими знаннями і навичками сьогодні повинен володіти успішний менеджер і підприємець? Як досягти успіху в умовах невизначеності, швидко мінливих обставин і складнощів? Найактуальніші знання та вміння для того, щоб підвищити особисту і професійну ефективність на робочому місці ви отримаєте на програмі Mini MBA - програмі розвитку для менеджерів і представників малого та середнього бізнесу.

Запрошуємо вас 13 червня 2019 року на знайомство з програмою Mini MBA від Бізнес Школи КРОК.

В програмі:

"Побудова та розвиток кар'єри менеджера":

• Які навички актуальні сьогодні?
  • Чому і як варто вчитися?
  • Динаміка розвитку кар'єри менеджера
  • Mini MBA - стрімкий старт до успіху

Спікер: Оксана Сєдашова, PhD, академічний керівник програми Mini MBA Бізнес Школи КРОК

"Підприємець: реальні історії успіхів і поразок":

• Кадрові питання в проектах організації. Порядок оформлення взаємодії з командою.
  • У чому перевага і недоліки трудового договору, договору підряду, аутсорсингу і аутстаффінгу?
  • Яким чином зберегти цінну для компанії інформацію в процесі взаємодії з персоналом?
  • Аудит охорони праці: новий тренд або обов'язок підприємця?
  • Відповідальність за трудові порушення в рамках діяльності компанії.
  • Способи вирішення конфліктних ситуацій зі співробітниками.
  • Особливості звільнення окремих категорій працівників.

Спікер: Вікторія Поліщук, адвокат, бізнес-тренер, дослідник медіації, експерт-практик в сферах господарського, трудового та корпоративного права, фахівець з медичних питань. Викладач Бізнес Школи КРОК (програми Mini MBA, МВА, MGBM).

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

реєстрація