Знайомство з програмою Mini MBA

Дата: 17.08.2019. Час: 11:00-13:00

Локація: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, (м. Берестейська)

Нічого немає більш постійного, ніж зміни. Вони стали звичайною справою для тих, хто займається бізнесом і підприємництвом, але не кожен менеджер і керівник має здатність проявити і використати потрібні знання і навички для того, щоб швидко і легко вирішити проблеми. Концепт "одна освіта на все життя" більше не працює. Прийшов час "life long learning". Як діяти менеджеру в умовах змін? Чому і де навчатися сьогодні менеджеру? Як планувати кар'єру, коли в планах є стати керівником або власником бізнесу? Який найкращий спосіб швидко відновити і отримати нові прикладні знання, які відразу можна використовувати в роботі? Як обрати програму розвитку для менеджерів і представників малого та середнього бізнесу?

Відповіді на ці питання вас чекають під час "Знайомства з програмою Mini MBA" від Бізнес Школи КРОК 17 серпня 2019 року.

В програмі:

"Що варто знати про кар'єру менеджера?":

• Які навички сьогодні гарантують успіх сучасного фахівця?

• Від фахівця до керівника: Manager Career Path

• Тренди освіти дорослих

• Mini MBA - стрімкий старт до успіху

Спікер: Оксана Сєдашова, PhD, академічний керівник програми Mini MBA Бізнес Школи КРОК

З темою "Як бути ефективним в умовах змін?" виступить Секретний Спікер - викладач Бізнес Школи КРОК.

Реєстраційний внесок - 150 грн.

реєстрація

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко