Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Корпоративна програма «Залучення клієнтів - ефективна комунікація під час роботи на виставці» для компанії Торговий Дім CЕК.

У жовтні 2016 року BSK провела корпоративний тренінг для групи менеджерів з продажів компанії "Тоговий Дім СEК - Гіпермаркет безпеки" на тему: "Залучення клієнтів - ефективна комунікація під час роботи на виставці". Цілі навчання були визначені разом з керівництвом компанії і полягали в наступному:

  • Розвинути практичні навички ефективної поведінки на виставці

  • Провести ревізію сильних і слабких сторін компанії та аналіз пропозицій для того, щоб представники СЕК розуміли на чому робити акценти під час спілкування з клієнтами, відвідувачами виставки

  • Повторити і застосувати на практиці навички продажів під час роботи на виставці

Під час корпоративного тренінгу, який відбувся в офісі компанії СЕК, були розглянуті такі питання як цілі участі у виставці та технологія постановки цілей, механізми прийняття рішень, генерація покупки та управління вибором, встановлення контакту та інші. Під час інтенсивного тренінгу завдяки інтерактивному спілкуванню, тренер фокусував увагу учасників на важливості розуміння того, що в центрі продажів знаходиться Клієнт. Професійний продавець повинен чітко розуміти, що є потребою Клієнта, знаходити аналогічні аспекти в продукті, який пропонує і акцентувати на них увагу потенційного покупця.

Тренінг підготував і провів Олександр Бакка, відомий профі у сфері продажів та маркетингу, бізнес-тренер BSK, контент-лідер програми "Лідерство в продажах DRIVER".

Одним тренінговим днем захід не закінчився. 18 жовтня, вже безпосередньо під час проведення виставки, Олександр провів моніторинг результатів навчання, оцінив наскільки ефективно учасники використали отримані знання та навички, надав рекомендації і поради співробітникам компанії СЕК, які працювали на виставці.

Команда BSK бажає нашому корпоративному клієнту зростання продажів і кількості нових клієнтів. Сподіваємося, що кожна гривня, інвестована в професійне навчання співробітників компанії СЕК повернеться принаймні в стократному розмірі.