Захід партнерів BSK - PSY & COACH EXPO

Запрошуємо взяти участь у Виставці професіоналів та компаній розвитку особистості PSY & COACH EXPO!

20 жовтня, у Києві, НСК Олімпійський, відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг!

Майлз Дауні, засновник бізнес-коучинга та британський експерт з особистого розвитку, прийме участь у відкритті виставки PSY & COACH EXPO.

Тематичні секції виставки: Бізнес-навчання та тренінги різних напрямів, саморозвиток, краса та здоров'я, психологічні-трансформаційні ігри, коучинг, консалтинг, очне та дистанційне навчання, книги, МАК карти, додаткові послуги та багато іншого.

Виставка PSY & COACH EXPO - це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться освітою і саморозвитком.

На виставці професіонали розвитку особистості, бізнес-тренери, компанії, що представляють широкий спектр навчальних та тренінгових послуг, репетитори, ігротехніки, консультанти:

• зможуть поділитися своїми унікальними напрацюваннями та підходами в навчанні з широкою аудиторією,
  • "розвіртуалізуватися" та поспілкуватися "наживо" з потенційними клієнтами,
  • актуалізувати запити, наявні на даний момент у суспільстві,
  • запросити гостей виставки на найближчі навчальні програми, можливі консультації та знайти нових клієнтів.
  • сприяти розвитку ринку освітніх та консультаційних послуг в Україні.

У гостей виставки освітніх та консультаційних послуг PSY & COACH EXPO буде можливість:

• ознайомиться з новими методиками консультування та навчання,
  • отримати експрес-консультації у потрібних напрямках: фінанси, кар'єра, саморозвиток, відносини, краса, здоров'я, сім'я, успіх, призначення і т.д.
  • взяти участь у майстер-класах та презентаційних міні-сесіях обраного напрямку,
  • вирішити ефективно та швидко актуальні питання,
  • вибрати провіреного фахівця для подальшого ефективного вирішення своїх завдань,
  • підібрати найкраще навчання за вигідними умовами з актуальних тем та напрямків, представлених на виставці.

Нагадуємо, що Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг відбудеться 20 жовтня 2018 року в Києві.

Вартість відвідування виставки 200 грн., для гостей медіа партнера - Бізнес Школи КРОК, вхід по реєстрації на сайті виставки по промокоду "БШК" вільний!

Тому, не відкладайте прийняття рішення, а реєструйтеся прямо зараз за посиланням, обов'язково вказуючи промокод "БШК"!

Ссилка для реєстрації http://psycoach.expo.in.ua/