Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» та Асоціація Закупників України підписали Меморандум про співробітництво

27 квітня 2016 року, Вищий навчальний заклад "Університет економіки та права "КРОК" та Асоціація Закупників України підписали Меморандум про співробітництво. Сторони домовились розпочати взаємовигідне партнерське довгострокове співробітництво в рамках питань, визначених у Меморандумі. Переважну участь та координацію реалізації цього Меморандуму зі сторони Університету забезпечує структурний підрозділ Університету - Бізнес Школа "КРОК".

Партнерство між Університетом "КРОК" та Асоціацією Закупників України розпочнеться з участі представників компаній, членів Асоціації в якості запрошених доповідачів або слухачів у заходах та на програмах Бізнес Школи, зокрема Міні-МВА та General MBA.

В рамках співробітництва планується організація та проведення спільних заходів, таких як конференції, семінари, круглі столи тощо з питань закупівель, логістики та інших. В планах партнерів розробка сертифікаційної кваліфікаційної програми для закупників, в тому числі міжнародного рівня та визнання, розробка інноваційних навчальних курсів, що враховують діджиталізацію та новітні розробки ІТ галузі, привнесення кращого європейського та світового досвіду в національну практику та інші амбітні плани. Сторони сподіваються, що партнерство буде плідним і зробить важливий внесок в розвиток індустрії закупівель.

Про Університет "КРОК" та Бізнес Школу "Крок":

Бізнес Школа "Крок" (BSK) є невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3 L" - Life - Long- Learning - "Навчання протягом усього життя". Безперечна перевага полягає в тому, що в Університеті "КРОК" можна вчитися всією сім'єю - діти в ліцеї, коледжі, університеті, а батьки в бізнес-школі.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, BSK виходить з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються у світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

Створюючи програми, BSK використовує сучасні національні та міжнародні технології, аналізуючи стандарти і досвід, орієнтується на особливості української економіки, зміни в технологіях, глобальні тренди і загальнолюдські цінності.

Про Асоціацію Закупників України

Асоціація Закупників України (АЗУ) - незалежна, неполітична та неприбуткова організація, яка об'єднує експертів та професіоналів в сфері закупівель.

Мета Асоціації: створення соціально-відповідальних закупівель на українському ринку, протидія корупції, впровадження передових практик і технологій для розвитку бізнесу і держави, розвиток і підвищення компетенції закупників України.

Асоціація надає допомогу підприємствам, організаціям і окремим фахівцям незалежно від сфери бізнесу в досягненні ними професійних успіхів в закупівельній діяльності і є майданчиком для комунікації, обміну досвідом та ідеями.

Завдяки величезній базі закупників - членів Асоціації, а також учасників наших заходів, ми додатково надаємо експертам та професіоналам в галузі закупівель унікальні можливості з напрямків їх працевлаштування та кар'єрного розвитку.

Будь-який бажаючий, хто хоче зробити свій внесок у розвиток закупівель нашої країни і своєї компанії, може вступити в Асоціацію і отримати кращі інструменти для свого особистісного і професійного розвитку.