Випуск Mini MBA’17: група склала останній іспит.

Вітаємо! Ось і підійшли до кінця гіпер-продуктивні вихідні для групи студентів програми Mini MBA'17 на базі Бізнес Школа КРОК - BSK.

Щосуботи цілеспрямовані менеджери і підприємці проводили час по максимуму і корисно. Вони дізнавалися нове, вчилися на своїх помилках, знаходили ідеї для своїх компаній.

Склавши останній іспит, керівники вийшли з твердою подушкою практичних та теоретичних знань, з чітким планом розвитку, як своєї компанії, так і себе самих.
Багато хто, навіть, набравшись сміливості і ідей, відкрив свій бізнес чи ось-ось збирається, таким чином формуючи основу для розвитку економіки України!

Ну так що ж це за така цікава освітня програма?

• Програма Mini MBA призначена для молодих, амбітних людей, які хочуть зробити себе ще більш ефективними і результативними.
  • Курс складається з 15 оновлених модулів і захисту свого власного бізнес проекту.
  • Для дуже зайнятих є опція навчання на окремих модулях програми.

У програмі розглядаються такі теми як:

• управління людьми і проектами
  • фінансовий менеджмент
  • лідерство і професійна ефективність
  • стратегічний маркетинг
  • а також, майстерність публічних виступів.

Приєднуйтесь до сім'ї випускників Mini MBA - програми з історією успіху!

Нова група стартує з 23 лютого!