Менеджмент
Ваших
Амбіцій

17-18 березня 2017 року в BSK відбувся тренінг-практикум "Створення Бережливого Виробництва. Методологія Кайдзен", присвячений питанням підвищення ефективності виробництва.

25 учасників з усієї України, керівники підприємств і напрямків по організації управління виробництвом, підприємці, інженери, механіки брали участь у тренінгу, який проходив в незвичайному форматі ділової гри, що імітує і моделює реальні процеси в компанії. Такий підхід під час тренінгу-практикуму допомагає краще зрозуміти принципи системи Lean і Six Sigma, і хоча самі по собі вони досить прості, їх реалізація вимагає від організації великих зусиль. Методологія бережливого виробництва була розроблена в Массачусетському технологічному інституті. Активно застосовуються інструменти Lean і Six Sigma на заводах японського і німецького автопрому для навчання свого персоналу.

Під час імітаційної бізнес-гри учасники тренінгу, представники таких компаній як "ПАТ Оболонь", Миронівський хлібопродукт, ТІС, Specztehosnastka, Сєвєродонецький склопластик, Блест, Модерн-Експо, Меблева фабрика ДВК, Борщагівський хімфармзавод вчилися як усувати приховані втрати, впроваджувати зміни, формувати потік створення цінності, вчилися удосконалювати і аналізувати ефективність процесів, розраховувати реальну вартість низької якості процесів, стандартизувати процеси, щоб управляти людським фактором, визначати корінні причини проблем. А найголовніше - отримали практичні навички застосування даних інструментів в своїх компаніях, нові корисні зв'язки, поспілкувалися з колегами з інших компаній!

Тренінг проводив Андрій Сергєєв, сертифікований тренер Lean Six Sigma, один з провідних фахівців в країні з питань впровадження методів бережливого виробництва, методології KAIDZEN. Партнер тренінгу - Компанія BPI.

Всім, хто не зміг потрапити на тренінг в березні, ми незабаром повідомимо про дати наступного тренінгу. Слідкуйте за нашими анонсами.

Дякуємо за участь!