Вересень 2021 року - початок нового семестру для студентів програми «Магістр глобального бізнес-менеджменту» в Бізнес Школі КРОК

Вітаємо студентів і викладачів програми «Магістр глобального бізнес -менеджменту» з початком нового семестру! В цьому семестрі наша студентська родина поповнилася новими студентами з Нігерії, Ірану. Семестр починається з таких курсів, як «Основи управління проектами», «Бізнес-політика і стратегія», «Управління персоналом». Далі студенти продовжать вивчення багатьох інших важливих дисциплін.

Перший день після канікул видався приємним і плідним для студентів і викладача курсу «Основи управління проектами» Романа Романцова.Демонстрація навчальних відеоматеріалів, дискусія в аудиторії та ділова гра- все це зробило заняття дуже інформативним і захоплюючим!

Процес реєстрації на поточний семестр триватиме до 15 грудня. У вас ще є шанс стати одним з наших студентів.

Якщо ви хочете подати заявку, заповніть, будь ласка, аплікаційну форму за посиланням https://bs.krok.edu.ua/master-of-global-business-management/registration/