Великий весняний "Фінал Битви Проектів"

Дата: 23 квітня в 16-00!

Бізнес-школі «КРОК» є партнером проекту і разом зі STARTUP.UA запрошує Вас приєднатися до суспільства представників бізнес-еліти України - приватних інвесторів, корпоративних інвесторів, представників сид-фондів, венчурних фондів та інвестиційних банків, керівників передових приватних компаній - і досвідчених підприємців, які зберуться на відкритому весняному "Фіналі Битви Проектів".

Якщо Ви хочете знайти найбільш вигідний варіант вкладення Ваших коштів - на зустрічі у Вас буде можливість розглянути близько десяти цікавих, інвестиційно-привабливих проектів у різних секторах економіки, які стали переможцями щомісячного заходу - "Битва Проектів". Це кращі стартапи, які команда STARTUP.UA та висококваліфіковані експерти відбирали на кожній Битві Проектів в перебігу останніх шести місяців.

Якщо у Вас є цікавий проект або готовий бізнес, Ви хочете його розвивати і розширювати, то участь у "Фіналі Битви Проектів" - це найкраща можливість заявити про свою компанію кільком десяткам потенційних інвесторів одночасно і, в разі їх зацікавленості, почати переговори.

Початок заходу о 16-00. Кожен проект буде представлений 10-ти хвилинної презентацією заданого формату. Після офіційної частини всі присутні зберуться на кава-брейку, де в неформальній обстановці можна буде більш детально обговорити презентовані проекти.

Бізнес-школа «Крок» готувати призи для переможців!