Вебінар «Інновації та практики відповідального лідерства» у Бізнес Школі КРОК

30 травня 2024 року

Вебінар «Інновації та практики відповідального лідерства» у Бізнес Школі КРОК

30 травня 2024 р у Бізнес Школі КРОК відбувся вебінар, присвячений інноваціям в освіті. Захід зібрав викладачів, котрі знайомилися та обговорювали сучасні тенденції та проєкти, спрямовані на сталий розвиток бізнес-шкіл Центральної та Східної Європи (СЕЕ).

Однією з головних тем вебінару стала ініціатива UN PRME I5 (Principles for Responsible Management Education), яка передбачає впровадження принципів відповідального менеджменту в навчальні програми і активацію ефективного навчального процесу.

Значна увага була приділена проєктам сталого розвитку, що реалізуються на базі університетів СЕЕ (Corvinus (Budapest), SEB (Ljubljana) та інші). Учасники обговорили успішні кейси та інноваційні підходи до сталого розвитку, які включають екологічні, економічні та соціальні аспекти.

Інноваційні способи навчання та новітні педагогічні підходи також були одною з тем. Не секрет, що навчання молодих та дорослих студентів відрізняється, то ж були обговорені педагогічні та інноваційні підходи, котрі використовують колеги Бізнес Школи КРОК – члени UN PRME CЕЕ Chapter.

Бізнес Школа КРОК продовжуватиме такі дискусії і обмін ідеями для забезпечення високого рівня освіти та підготовки майбутніх лідерів, здатних відповідально та ефективно реагувати на глобальні виклики, а головне – тримати економіку України в часі війни і підвищувати життєстійкість нашої країни.

Стежте за нашими анонсами. Здобувайте якісну бізнес освіту. Підтримуйте Україну.

Реєстрація на програму MBА за лінком: https://bs.krok.edu.ua/mba/