В рамках презентації програми General MBA 15 червня відбудеться майстер-клас викладача курсу «Сучасний менеджмент» Олега Богатова на тему: «Уроки менеджменту від англійської Прем'єр-ліги: як перемагають команди, на яких всі "поставили хрест ".

За останні 20 років європейський футбол перетворився на великий бізнес. Успіх команд, в першу чергу, визначається їх бюджетами. На цьому тлі завоювання титулу чемпіона провідної футбольної ліги світу її торішнім аутсайдером виглядає справжнім дивом, гідним пильного вивчення.

В рамках презентації програми General MBA 15 червня 2016 року в 18:30 в Олега Богатова на тему: "Уроки менеджменту від англійської Прем'єр-ліги: як перемагають команди, на яких всі "поставили хрест".

Гості BSK під час презентації дізнаються про особливості програми General МВА, формат навчання, а також про інші програми Бізнес школи, які можуть зацікавити учасників презентації.

Ми відповімо на питання щодо змісту програми, про викладацький склад, процес і вимогах до навчання в BSK, поділимося корисною інформацією, важливою для прийняття правильних рішень, що сприяють до позитивних змін у бізнесі і професійному розвитку.

Діє рання реєстрація на програму General МВА

• до 20 червня - знижка 7%
  • до 15 вересня - знижка 5%

Чекаємо Вас 15 червня 2016 року, середа, 18:30

Місце: м Київ, Університет "КРОК", вул. Лагерна, 30-32 (станція метро "Берестейська"), ауд. 309, 3-й поверх

Увага!!! Участь у презентації безкоштовна за умови реєстрації!

Зареєструватися на презентацію