Участь представника України в міжнародному семінарі CEEMAN

З 11 по 13 травня 2022 року в чарівному місті Блед, Словенія, відбувся семінар для керівників програм - Program Management Seminar, організований Асоціацією CEEMAN. Група учасників з 10 навчальних закладів, і 9 країн відсвяткувала повернення семінару з управління програмами після двох років онлайн-навчання. Серед учасників була Олена Рудавка, заступник директора Бізнес Школи КРОК, яка була єдиною учасницею з України.

Семінар – це інтенсивний і дуже інтерактивний триденний обмін досвідом, покликаний мотивувати менеджерів програм і проектів, які працюють в університетах та бізнес-школах, більш ефективно виконувати свої дедалі складніші обов’язки. Заняття включали брифінги експертів, групові дискусії, аналіз кейсів, а також багато спілкування та обміну досвідом між учасниками.

В якості тренерів семінару були запрошені досвідчені практики бізнес-освіти та експерти ринку:

• Пол Маттиссенс, професор стратегічного менеджменту в Університеті Антверпена та Антверпенської школи менеджменту, Бельгія та професор глобального бізнесу та маркетингу в Університеті Мілано-Бікокка, Італія
  • Даніца Пург, президент CEEMAN та Школи менеджменту IEDC-Bled, Словенія
  • Ендрю Крісп, засновник компанії CarringtonCrisp, Великобританія
  • Ненад Філіпович, директор з освіти керівників, Школа менеджменту IEDC-Bled, Словенія
  • Дрікус Крік, декан Школи менеджменту IEDC-Bled, Словенія

Бізнес Школа КРОК надзвичайно вдячна керівництву Асоціації CEEMAN і зокрема Даніці Пург, Президенту CEEMAN за можливість, що була надана представнику нашої бізнес школи, за фінансову та організаційну підтримку і солідарність з українцями.

Ми сподіваємося, що Олена Рудавка застосує та передасть своїм колегам отриманий досвід і знання для покращення бізнес процесів та ще більш ефективного клієнт-орієнтованого підходу в Бізнес Школі КРОК.