Менеджмент
Ваших
Амбіцій

У цю суботу, 4 лютого 2017 року почалися заняття в новій 14-й групі програми Мini MBA.

Програма BSK Мini МВА - дуже підходящий для професійного та особистісного росту інструмент, що дозволяє поглянути по-новому на звичні речі в рутинній щоденній роботі, отримати нові ідеї, завести корисні знайомства. Ми запросили кращих професіоналів - практиків для викладання на програмі Mini MBA, вони поділяться своїм досвідом і передадуть знання, допоможуть відповісти на питання і виклики, що стоять перед сучасними керівниками в бізнесі.

Учасники програми Мini МВА представляють такі індустрії як телекомунікація та IT, послуги, бізнес-освіта, промисловість та інші. Середній вік групи - 32 роки. Ми дякуємо учасникам програми Mini MBA за довіру і вибір BSK як провайдера програми.

Команда BSK приєднується до привітань і бажає отримати учасникам Мini МВА істотне поліпшення фінансових показників компаній, кар'єрного зростання, повернення інвестицій вкладених в навчання протягом короткого терміну! Бажаємо успіхів та наполегливості учасникам!

Розпочато набір до наступної групи, яка почне займатися в квітні 2017 року у форматі "Інтенсивні вечора" без відриву від основної діяльності, по вівторках і четвергах з 18.30 до 21.30.

Розвивайтеся разом з нами!