Тур по UNIT.City + відкритий діалог про інновації

20 серпня 2020 року запрошуємо:

• підприємців
  • менеджерів
  • представників корпорацій
  • студентівтавипускників KROK Business School
  • а також усіх, хто цікавиться інноваціями

приєднатися до туру інноваційним парком UNIT.City, а також взяти участь в цікавому діалозі про відкриті інновації від Sector X Acceleration Hub.

Sector X Acceleration Hub – це місце найбільшої синергії між стартапами та корпораціями в Україні, яке знаходиться в інноваційному парку Unit.City та є ключовим елементом екосистеми цього швидкозростаючого міста в місті. Команда Sector X працює зі стартапами і корпораціями не тільки з України, а й на міжнародному рівні.

Програма заходу:

• 16.25 – зустрічаємося на площі біля UNIT.Cafe (зелена будівля в UNIT.City за адресою вул. Дорогожицька, 3)
  • 16.30-17.15 – екскурсія інноваційним парком, знайомство з екосистемою
  • 17.15 – 18.15 – діалог в Sector X Acceleration Hub з відкритих інновацій: “ Як взаємодія зі стартапами допоможе бізнесу бути на крок попереду конкурентів. Останні світові тренди, кейси та можливості.”

Реєстрація обов'язкова.

Зареєструватись