Студенти МВА другого року навчання на модулях у січні - лютому 2022 року

Студенти МВА другого року навчання на модулях у січні - лютому 2022 року працювали з Оксаною Седашовою, доцентом БШК, всесвітнім амбассадором креативності на курсі Креативний менеджмент, з Юлією Габ, викладачем БШК, бізнес-тренером, міжнародним консультантом на курсі Стратегічний маркетинг, з Антоном Воронюком, директором з розвитку бізнесу в Webpromo, CEO в Академії Інтернет-маркетингу Webpromoexperts на курсі Диджитал-маркетинг.

Упевнені, що отримані знання від видатних експертів допоможуть керівникам та власникам компаній, які навчаються на МВА, впроваджувати інновації, просувати свої товари та послуги найсучаснішими інструментами. Група топ-менеджерів та власників бізнесу – студенти програми МВА, яка розпочала навчання у листопаді 2020 року у Бізнес Школі КРОК закінчує навчальні модулі та плавно підходить до фінішної прямої, а попереду ще захист дипломного проекту.