Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Старт програми General MBA 2015 - 2017

Нова група, перші враження, позитивні емоції, знайомство з новими людьми - колегами по групі, викладачами, адміністрацією програми, особливий період у житті - це навчання на General MBA. З 12 листопада 2015 для групи з 16 менеджерів, які прийняли рішення вчитися на програмі General MBA в BSK, стартував новий виток у професійному розвитку та особистісному зростанні. Попереду півтора року, які різним людям, об'єднаним високою мотивацією, належить провести разом. Для групи почався шлях у захоплюючий і непростий світ професійного менеджменту та бізнес-адміністрування.

Хто ж ці люди, які прийняли рішення навчатися в такий непростий час? Представляємо Вам нову групу General MBA - 2015: 

  • управлінський досвід слухачів у середньому близько 5 років,
  • середній вік - 35 років.

У 2015 році на програму General МВА прийшли вчитися: власники малого бізнесу – 7%; менеджмент середньої ланки – 81%; топ-менеджмент українських та міжнародних компаній – 12% від загального числа слухачів. У групі превалюють чоловіки – їх 75%. У 35% слухачів по дві вищі освіти. Більше 50% слухачів General МВА є представниками ІТ галузі.

У групі є іноземні громадяни, які працюють в Україні. Більш детально з портретом слухача General МВА-2 015 BSK можна ознайомитися на сторінці програми.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, люди шукають нові можливості для розвитку та обирають програми МВА, як ефективний інструмент для підвищення управлінської результативності, поліпшення фінансових показників, кар'єрного зростання або розширення свого бізнесу. Позитивні зміни можливі тільки в тому випадку, коли кожен з нас зможе зробити зусилля над собою і змінити в першу чергу себе, своє ставлення до людей, до компанії, стати більш освіченим, професійним та проактивним. Мета BSK - розвиток особистості та осмислення стратегії життя кожним учасником Програми; створення в країні критичної маси менеджерів, здатних бути агентами позитивних змін у нашій країні. Спасибі Вам за довіру. Разом ми дуже багато чого можемо!