Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Серед спікерів ChatBot Conference - розробники Microsoft, «1С-Бітрікс» і DevRain Solutions

29 березня у Києві відбудеться подія, присвячена розробці та застосуванню чат-ботів у бізнесі, - ChatBot Conference. На конференції доповідатимуть найкращі українські та зарубіжні IT-фахівці. Серед них - провідні розробники таких відомих компаній, як Microsoft, "1С-Бітрікс" і DevRain Solutions.

Спікер від Microsoft: Сергій Поплавський

Сергій Поплавський - топовий технічний фахівець "Майкрософт Україна". Він розробляє рішення на базі платформи Microsoft Azure. Експерт створив кілька додатків для Windows Phone, Windows і Azure та має досвід у програмуванні на платформі .Net. Він також часто проводить технічні тренінги для розробників.

Тема доповіді: "Conversation As A Platform: огляд хмарних сервісів, патернів і бізнес-сценаріїв створення ботів".

У своїй доповіді спікер торкатиметься наступних тем:

  • Приклади та сценарії використання ботів у enterprise- та consumer-сегментах. Чи скрізь варто створювати ботів?

  • Microsoft Bot Framework і хмарні сервіси для створення текстових і голосових пошукових роботів.

  • Код та архітектура чат-ботів.

Спікер "1С-Бітрікс": Олександр Демидов

Олександр Демидов - голова напрямку орендних рішень "1С-Бітрікс". Понад вісім років спікер працював у компанії "Зенон Н.С.П.". Зараз спеціалізується на розробці продуктів за моделлю SaaS і взаємодії компанії з хостинг-партнерами. Експерт у галузі проектування та адміністрування високонавантажених систем і хмарних сервісів. Регулярно виступає на великих IT-конференціях і семінарах.

Тема доповіді: "Чи залишать боти вас без роботи?"

Розгляне теми:

  • Еволюція чат-ботів. Чому боти стають сьогодні настільки популярними?

  • Вдалі (і не дуже) приклади впровадження чат-ботів у бізнес: коли та як вони допомагають автоматизувати рутинні процеси, прискорити обслуговування та побудувати нові канали комунікацій з клієнтами.

  • Кейс розробки платформи для створення чат-ботів. Якими технічними можливостями має володіти платформа, щоб бути корисною у бізнесі?

Спікер від DevRain Solutions: Олександр Краковецький

Олександр Краковецький - СЕО DevRain Solutions, СТО ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows Development Platform), кандидат технічних наук у галузі інформаційних технологій, експерт з Open Data та Smart City.

Тема доповіді: "Створення ботів-експертів для медичної, юридичної та інших галузей завдяки Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системам".

Розглядатиме теми:

  • Microsoft Bot Framework - інструмент швидкого створення ботів для популярних платформ.

  • Azure Cognitive Services - інструмент обробки текстової інформації.

  • Особливості розробки Named Entity Recognition.

  • Практичні основи розробки експертних ботів у медичній, фармацевтичній, юридичній та інших галузях.

Приходьте 29 березня на ChatBot Conference та навчіться розробляти функціональних чат-ботів для бізнесу в топових IT-фахівців. Подробиці про подію та реєстрація - на сайті.