Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Розвиток компетенцій менеджера проектів

Бізнес-школа «Крок» успішно провела корпоративну програму "Розвиток компетенцій менеджера проектів"


Бізнес-школа «Крок» успішно провела корпоративну програму "Розвиток компетенцій менеджера проектів" присвячену розробці та розвитку компетенцій, необхідних керівникам проектів компанії Gentherm Ukraine в м.Виноградів Закарпатської області.

Програма стартувала в березні і триватиме до кінця поточного року. 

  • Програма складається з двох аудиторних модулів і міжмодульної роботи.
  • Програму підготували викладачі бізнес-школи КРОК Наталія Курдес і Володимир Самойленко. 
  • Одним з джерел для формування профілю компетенцій менеджера проектів Gentherm Ukraine стали рекомендації щодо компетенцій PMI - PMCD Framework. 

Іншим джерелом став аналіз роботи менеджерів проектів Gentherm Ukraine - з урахуванням регіональних умов, організаційної культури, обсягу і змісту проектних завдань.

Викладачі фокусировали увагу учасників групи на трьох ключових областях діяльності кожного керівника проектів: 

  • управління стейкхолдерами, 
  • управління ефективністю, 
  • управління командою.

"Якість виконання завдань та досягнуті результати в кожній з цих областей, - каже Наталія Курдес, - забезпечують результати всього проекту і демонструють професіоналізм менеджера проекту. 

  • Задоволені стейкхолдери, 
  • дотримання графіка і бюджету, 
  • кваліфікована команда, 

здатна швидко включиться в роботу і злагоджено продовжувати її на протязі усього проекту - саме за такими показниками замовник оцінює якість роботи керівника проекту.

Щоб забезпечити практичність компетенцій, їх відповідність реаліям конкретної компанії, для розробки профілю компетенцій менеджера проектів був використаний кейс-метод. Розбираючи кейси з власної практики і практики колег-проектних менеджерів інших підприємств, учасники групи швидше приходили до розуміння того, які знання, навички і поведінку забезпечують успіх менеджеру проектів, допомагають йому вирішувати виникаючі проблеми і рухати проект уперед.

Подяка Менеджера проектів компанії «Gentherm Ukraine LLC» Костянтина Андрєєва:

Дозвольте мені подякувати Вам і Вашим колегам за конструктивну спільну роботу і проактивну співпрацю. Хочу подякувати всій команді BSK за підготовку, проведення та підбиття підсумків програми «Розвиток компетенцій менеджера проектів». В рамках воркшопу дійсно вдалося провести комплексний розбір компетенцій і здійснити прив'язку до PMI стандартам. Подальші кроки у розвитку даного проекту залишаються за мною, - «відпрацювати на практиці» матрицю компетенцій і визначити необхідні дії на майбутнє.

З повагою
Konstantyn Andreyev Project Management ACT Department ManagerGentherm Ukraine LLC