Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програма Магістр глобального бізнес менеджменту Бізнес Школи КРОК увійшла до рейтингу програм найкращих магістрів 2021.

Щороку міжнародна рейтингова агенція Eduniversal публікує свій офіційний рейтинг найкращих магістерських програм та програм МВА з 50 галузей навчання у всьому світі.

Програма Магістр глобального бізнес менеджменту Бізнес Школи КРОК зайняла 20 місце в галузі міжнародного менеджменту в регіоні Східна Європа.

Якість програми вимірюється за трьома основними критеріями:

  • Популярність програм: бути відомими та визнаними рекрутинговими компаніями та мати активний підхід до них.

  • Зарплата першого працевлаштування після закінчення навчання: влаштування випускників на найкращі робочі місця на ринку.

  • Задоволення студентів: працюйте над вдосконаленням своїх програм, беручи до уваги відгуки ваших студентів.

Проаналізовано понад 22 000 магістрів та MBA, 5416 рейтинг програм, у 136 країнах з 9 географічних зон: Африка / Північна Америка / Латинська Америка / Центральна Азія / Євразія та Близький Схід / Східна Європа / Західна Європа / Далекий Схід / Океанія.

Рейтингові програми базуються на аналізі освітніх пропозицій майже 4000 шкіл та університетів у 154 країнах.

"Найкращі магістри" сьогодні є єдиним міжнародним рейтингом, який оцінює та класифікує програми магістратури, а не установи. Це можливо завдяки галузевому підходу, який базується на певних "ринкових критеріях". Ці критерії вимірюють спроможність конкретної програми забезпечити студента такою доданою вартістю, яка є необхідною на сучасному ринку праці.

Результати Eduniversal Ranking of Best Masters & MBA’s засвідчені офіційним судовим приставом та опубліковані на: www.best-masters.com.

Один факт, що їх внесено до списку, надасть цій програмі додаткову видимість серед студентів, їх сімей, фахівців з персоналу та медіа протягом усієї їхньої присутності в рейтингових точках EdUniversal.

Вітаємо викладацький склад , випускників та студентів програми з чудовим досягненням та продовжуємо рух вперед до позиції №1 в регіоні Східна Європа.