Приступила до навчання 8-ма група слухачів програми Міні-МБА

Професійне вдосконалення через освіту і постійну роботу над собою є важливою цінністю і запорукою успішності для сучасного менеджера. Незважаючи на кризу в національній економіці, складні умови для ведення бізнесу позитивним є той факт, що менеджери фіксують не тільки проблеми, але й відкривають для себе нові можливості для власного розвитку і для розвитку бізнесу. Нова, вже 8 група почала навчання 06 грудня 2014 року у Бізнес Школі КРОК на програмі Міні-МВА «Персональний і професійний розвиток-PPD». «Менеджеру про саме головне, необхідне та в стислі терміни» - таким є основний підхід до цієї програми. Програма створена за принципом «пазлу», кожен модуль програми важливий по своєму, слухачі мають можливість вивчати окремі модулі в зручний час, але для того, щоб склалася вся «картинка» потрібно пройти всі модулі. Однією з переваг програми Міні-МВА є те, що слухачі працюють і навчаються водночас, і можуть засвоєні знання реалізовувати на практиці після кожного модуля.
Серед учасників 17% є власниками малого і середнього бізнесу, 33 % менеджери середньої ланки, 50 % топ-менеджери. Більш детально ознайомитися з профілем групи можна за посиланням  . Слухачі працюють у таких компаніях як ТОВ «ABBA-Україна», Group «Green Light», Український центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та інших.
Під час занять, досвідчені викладачі - практики на прикладах українських та міжнародних компаній допоможуть слухачам отримати практичну актуальну інформацію, оновити знання, оволодіти новими управлінськими навичками або вдосконалити вже набуті.
Вітаючи нову групу Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи, побажала визначати цілі і наполегливо йти до своєї мети, отримувати високі результати через постійний професійний розвиток, а Бізнес Школа буде надійним партнером для самовдосконалення і здобуття результатів у бізнесі.
Команда BSK приєднується до вітань на адресу слухачів та бажає отримати максимум від занять, ефективно впроваджувати набуті знання та навички в практику, стати дружньою командою однодумців!