Презентація програми General MBA

8 листопада о 19:00, 19 листопада о 12:00

BSK День відкритих дверей - МВА

вул. Лагерна 30-32, ауд. 309 , 3-й поверх

Час турбулентності. Час пошуку нових шляхів і рішень. Час вчитися.

BSK - місце, де народжуються ідеї і формуються плани розвитку!

BSK запрошує керівників, менеджерів, власників бізнесу, підприємців і ВСІХ, хто зацікавлений у професійному розвитку і особистісному зростанні, відвідати презентацію програми General MBA.

Ми розповімо про зміст програми, в чому її відмінність від інших програм на ринку, про викладацький склад, процес і вимоги до навчання в BSK, поділимося корисною інформацією, важливою для прийняття правильних рішень, що сприяють до позитивних змін в бізнесі і професійному розвитку.

Усі бажаючі матимуть можливість в цей день відвідати заняття, поспілкуватися зі студентами МВА, дізнатися, як проходить процес навчання, познайомитися з викладачами, отримати відповіді на наявні питання.

Кожен учасник презентації отримає гарантовану знижку в розмірі 5% на навчання на програмі General МВА, на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в другому півріччі 2016 навчальному році.

Вхід вільний!!!

Зареєструватися на презентацію