Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Практикум підприємця з Леонардом Грайвером и Артемом Ковбелем

Незважаючи на морозний ранок 7 грудня 2016 року, у BSK - Бізнес Школі КРОК панувала тепла і дружня атмосфера. В гості до BSK завітали два харизматичні спікери - Лернард Грайвер, корпоративний юрист з Силіконової долини та керуючий партнер Каліфорнійського відділення венчурного фонду Pulsar Ventures і Артем Ковбель, партнер Kreston GCG.

Леонард поділився корисною і цінною інформацією про основні тренди і тенденції в області венчурного інвестування в США, на що звертають увагу інвестори, приймаючи рішення, розповів про власний досвід запуску стартапів. Цікавим є той факт, що за минулий рік українські стартапи залучили 250 млн.дол. венчурних інвестицій в США, цей факт свідчить про великий потенціал українських підприємців.

Артем Ковбель розповів про головні проблеми з якими стикаються українські стартапери, де шукати гроші і інвесторів, коли настає найкращий час для продажу стартапу. Цінним був "Live Case", яким поділиився Артем, сам будучи кофаундером одного із стартапів, працюючих в Києві.

Зустріч відбувалася в інтерактивній манері, спікери поділилися важливою інформацією і відповіли на ряд запитань, що хвилюють представників української стартап індустрії.

Всі учасники практикуму отримали в подарунок електронну версію книги Леонарда Грайвера "Основні умови венчурного інвестування"

BSK щиро дякує спікерам, учасникам практикуму і чекаємо нових зустрічей! BSK висловлює партнеру заходу, компанії Kreston GCG особливу подяку за співпрацю у підготовці і проведенні заходу.