Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Операційне вдосконалення – переймаємо кращий досвід та практики

30 серпня 2017 року BSK спільно з BPI Group, провели презентацію-воркшоп на тему "Від Ощадливого виробництва до Індустрії 4.0", за участі представників компанії BEEWATEC (Німеччіна). Більше ніж 60 представників різних галузей промисловості, науково-виробничих об'єднань та інжинірингових компаній з усієї країни взяли участь в заході.

Під час заходу була здійснена презентація нової навчальної програми для операційних директорів "Майстер операційного вдосконалення" (Master in Operational Excellence), розробленої BSK спільно з партнерами - компанією BPI, Академією PwC та Університетом Сандерленд з Великобританії та іншими.

З презентації та продемонстрованих чисельних відео, Йохімом Волтером та Томашем Слободзінскі, які представляли компанію BEEWATEC, учасники дізналися про сучасні підходи у внутрішній заводській логістиці, ергономічну організацію робочих зон, використання AVG (Automatically Guided Vehicles), інженерні рішення з автоматизації та роботизації, що використовують найкращі виробничі підприємства такі як концерн BMW та інші.

Ірина Блінова, директор Академії PwC розповіла про навчальні програми Академії PwC для бізнесу, а Людмила Войналович з групи по фінансуванню та розвитку МСБ ЄБРР поінформувала про можливості грантової підтримки ЕБРР для підвищення ефективності малих та середніх підприємств.

Команда BSK щиро дякує спікерів, партнерів та учасників за плідну роботу, цікаві презентації, запитання та обговорення.

Ми раді тому, що бізнес школа є платформою для тих, хто прагне змін, вдосконалення та успіхів. До нових зустрічей!