Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Насичені будні МВА

В період з 17 по 20 листопада 2016 року пройшов черговий, насичений подіями, навчальний модуль у студентів програми General MBA 2-го року навчання.

Курс "Управління змінами в бізнесі", викладач Наталія Калініна, закінчився презентацією індивідуальних проектів. Під час підготовки проектів, студентами були проаналізовані зміни по моделях діагностики Надлера - Ташмена, прийняті рішення згідно з моделлю управління Л. Грейнера, запропоновані зміни з застосуванням моделі Курта-Левина по компаніях, в яких працюють студенти. Зокрема мова йде про компанії, що здійснюють діяльність в таких галузях як ІТ, державне управління, ритейл, виробництво обладнання. Головний висновок - зміни починаються з себе, хочеш змінити світ - змінюйся сам.

Курс "Управління людьми в бізнесі", викладач Наталія Курдес, завершився захистом групових проектів, що виконувались на практиці компанії - роботодавця одного із членів групи. Завдання курсового проекту було наступне:

• проаналізувати існуючу систему управління персоналом в компанії і виявити елементи, що потребують змін;

• запропонувати план дій по вдосконаленню існуючої в компанії системи управління персоналом - підхід, інструменти, послідовність дій, відповідальні за реалізацію співробітники, терміни і очікувані результати. Студенти успішно виконали поставлене завдання і продемонстрували, виконуючи проект знання, технології, інструменти і навички, отриманні під час вивчення курсу.

Захист проектів відбувся успішно, плани по вдосконаленню системи управління людьми в компанях розроблені, віримо, що всі рекомендації будуть реалізовані.

Не менш насиченим обіцяє бути навчальний модуль у грудні. Студенти МВА виходять на фінішну пряму і розпочинають роботу над дипломними проектами. До зустрічі в грудні, попереду багато цікавого!