Найкращі світові експерти із закупівель та Supply Chain у Києві

5 и 6 червня 2019 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція з управління закупівлями та ланцюгом постачання. Організатор – компанія IPSM (International Procurement and Supply Management).

Серед доповідачів – 11 експертів-практиків з 7 країн світу з Великобританії, ОАЕ, Швейцарії, Нідерландів, Азербайджану та інших.

Захід об’єднає більше 300 спеціалістів сфери закупівель і суміжних галузей – керівників і фахівців відділів закупівель, СЕО, комерційних директорів, директорів з виробництва та логістики, менеджерів профільних напрямів.

Марина Трепова, CEO компанії IPSM:Наша головна мета – створити майданчик для ефективної комунікації між провідними українськими та міжнародними фахівцями сфери закупівель і ланцюга постачання. Ми хочемо популяризувати передові рішення в цих областях, підвищити значущість функції закупівель та ланцюга постачання всередині компанії, продемонструвати успішні кейси компаній з абсолютно різних країн.

У програмі конференції: доповіді, панельна дискусія, чотири потокових воркшопи та бізнес-симулятор для практичного відпрацювання навичок.

Вікторія Кравченко, директор з маркетингу IPSM: Ми підготували для гостей віртуальний бізнес-симулятор, де команда з 4-х спеціалістів (директори з продажу, ланцюга постачання, закупівель і виробництва) повинна вивести свою компанію з крутого піке та підвищити прибутковість, приймаючи управлінські рішення за своїми напрямами. В кінці ми дізнаємося, хто ж успішні управлінці.

Вартість квитків для «ранніх пташок»:

1 день – 7 600 грн.

2 дні – 13 600 грн.

Можливість замовити квитки за вартістю для ранніх пташок діє до 15 квітня 2019 року.

Генеральний партнер заходу: ТМ «Рудь»

Партнери заходу: Бізнес Школа КРОК, ТМ Richard, ТМ Coffesso, Ageless SAP-Business Solutions, Ліга фінансових директорів України, Київська школа логістики, House of Knowledge, CIPS, Zakupki.Prom.Ua, Youcontrol, журнали «Новое время» та Strategic Business Review, портали Liga.net, Logist.FM,Логістика в Україні та Центр транспортних стратегій.

Більше інформації на сайті: https://www.ip-sm.com/ipsm-conference2019