МГБМ – 18 місце в рейтингу EdUniversal по регіону Центральної та Східної Європи

Надихаюча новина від рейтингової агенції EdUniversal! Англомовна магістерська програма Глобальний бізнес менеджмент Бізнес Школи КРОК посіла почесне 18 місце в рейтингу регіону Східна Європа в сегменті кращих магістерських програм. Нам приємно, що програма має гарну репутацію і користується попитом. Оцінювання відбувалося поміж  1000 кращих бізнес шкіл світу в 154 країнах за такими критеріями:

• Репутація програми: бути відомим і визнаним рекрутинговими компаніями та мати активний підхід до них.
  • Заробітна плата при працевлаштуванні після закінчення навчання: працевлаштування ваших випускників на найкращі робочі місця на ринку.
  • Задоволеність студентів: ви працюєте над покращенням своїх програм, враховуючи відгуки студентів.»

Вітаємо студентів, випускників, викладачів, адміністраторів з визнанням програми та якісним наданням освітніх послуг.

А ми повідомляємо, що відкритий набір в групу 2024 року. Якщо вчитися, то у кращих! Більше інформації про програму за лінком: https://bs.krok.edu.ua/en/program-master-of-global-business-management/