Меморандум про співробітництво

6 квітня 2016 року, Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» та ТОВ «Крестон Джі Сі Джі Аудит» підписали Меморандум про співробітництво. Сторони домовились розпочати взаємовигідне партнерське довгострокове співробітництво в рамках питань, визначених у Меморандумі. Переважну участь та координацію реалізації цього Меморандуму зі сторони Університету забезпечує структурний підрозділ Університету – Бізнес Школа «КРОК».

Партнерство між Університетом «КРОК» та ТОВ «Крестон Джі Сі Джі» розпочнеться з участі Партнерів Kreston GCG у якості запрошених доповідачів у заходах та на програмах Бізнес Школи, зокрема Міні-МВА та General MBA.

В рамках співробітництва Партнери Kreston GCG братимуть участь у програмах надання грантів та навчання для кращих студентів магістратури та МВА, прийматимуть на стажування кращих студентів Університету.

В межах співпраці передбачена організація та проведення конференцій, семінарів, круглих столів з питань оцінки бізнесу, аудиту, податкового законодавства, корпоративних фінансів, стратегічного консалтингу, участь у спільних дослідженнях з актуальних питань бізнесу, залучення представників Kreston GCG до спільної розробки навчальних курсів та викладання на програмах Бізнес Школи.

Про Kreston GCG:

Kreston GCG вже більше 10 років представляє в Україні одну з провідних міжнародних аудиторських та консалтингових мереж - Kreston International. Починаючи з січня 2016 року, до групи компаній Kreston GCG приєднався технологічний підрозділ Kreston GCG Digital Services, який працює в області стратегії, цифрових і технологічних рішень. Kreston GCG допомагає вирішувати найскладніші бізнес-завдання своїм клієнтів, від стратегії і інновацій до виконання.