Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Майстер клас "Організаційна культура та продуктивність компанії" Олени Ковальчук

25 березня, 11:00

Вартість майстер-класу:

200 грн. до 24.03.2017 за безготівковим розрахунком, в день проведення - 300 грн.

Дослідження демонструють, що таких об'єктивних факторів як гідна оплата, комфортне робоче місце, цікава справа для зростання продуктивності співробітників, команд та компанії в цілому недостатньо.

Із 5-ти факторів, що впливають на рівень задоволеності співробітників, важливо звертати увагу на відносини з колегами і керівництвом. Яким чином врегулювати ці тонкі надбудови в вашій компанії і створити атмосферу довіри, лояльності, відповідальності, що сприятиме зростанню продуктивності компанії і кращим фінансовим результатам?

Відповіді на ці важливі питання ми шукатимемо разом під час проведення майстер класу Олени Ковальчук на тему "Організаційна культура та продуктивність компанії".

Ми сподіваємось, що відповіді на деякі питання і орієнтири ви знайдете по наступним питанням:

  • Вплив особистісних якостей і відмінностей співробітників на їх мотивацію і залученність;

  • Розвиток згуртованості команди і внутрішня інтеграція компанії.

Кому буде цікавий цей майстер клас:

Керівникам всіх рівнів, власникам малого і середнього бізнесу, спеціалістам з управління персоналом

Очікувані результати:

Учасники протестують інструменти, що допомагають розвивати згуртованість і продуктивність команди

Зареєструватися

Про автора: Олена Ковальчук

14+ років професійного досвіду в галузі навчання і розвитку, досвід повного циклу в розвитку процесів навчання, планування і проведення розвиваючих проектів і заходів. Працювала в великих міжнародних компаніях, більше 5 років працювала старшим менеджером з навчання компанії " Мері Кей". Має успішний досвід в імплементації значних проектів навчання і розвитку по напрямках "Продажі і створення команди", "Лідерство і розвиток співробітників", "Успішна комунікація", "Розвиток управлінських навичок", тощо. Сертифікований коуч - ECF, організаційний консультант - МИГИС, викладач курсу "Організаційна поведінка і відповідальне лідерство" програми General МВА BSK.