Майстер-клас «Лабораторія лідерства - Магія Розумних Команд»

Дата: 19 липня 2018 року

Час: 18:30-21:00

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 49А (INVERIA Flow space, зал Yoga Space)

Інтерактивний майстер-клас "Лабораторія лідерства - Магія Розумних Команд"

Завітайте:

• Визначитися - чи завжди потрібна команда та коли можна обійтися просто силами групи професійних експертів.

• Обговорити в чому полягає відмінність "розумних" та "сильних" команд.

• Дізнатися, яке знання "вирішує все" та що може зробити керівник, щоб привнести його в команду.

В програмі:

• Соціальний експеримент

• Знайомство з новітніми інструментами розвитку позитивності та продуктивності команд

• Практика простого "чаклунства" задля налаштування розумної команди

В подарунок учасники отримають:

• 5 правил життя розумної команди від Олени Хоменко

Автор та модератор: Олена Хоменко

Візітінг-професор BSK, викладач курсу "Стратегічні рішення" програми МВА, автор корпоративної програми Високоефективна команда: принципи побудови, діагностика та управління, 'The Science and Art of Decision Making".

Пропрацювавши більше 15 років керівником компаній в Європі, Латинській Америці і Канаді, останні три роки Олена займається консультуванням з розвитку лідерства. Вона супроводжує вище керівництво комерційних та неприбуткових організацій в області побудови навчаються команд. Олена акредитована Міжнародною Федерацією коуч, має диплом MBA Вищої бізнес школи Чиказького університету, і працює над докторською дисертацією з лідерського розвитку.

Вартість участі: 300 грн.

Зареєструватися