Корпоративне навчання для Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela

Знання і навички, які відкривають бізнесу нові можливості – це те, що ми в Бізнес Школі КРОК вважаємо найціннішим ресурсом, яким готові ділитися з українськими підприємцями. Ми ніколи не зупиняємось, бо життя – це розвиток.

Саме вирішенню проблем лідогенерації та пошуку В2В клієнтів за допомогою digital інструментів був присвячений тренінг для маркетинг-менеджерів “Маркетингові цифрові інструменти просування комплексних продуктів в В2В сегменті”, що замовила компанія Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela, в особі Наталі Франчук. Пишаємось і вдячні за те, що Бізнес Школа “КРОК” була запрошена в якості партнера і наш викладач – Грухаль Олександр, був ведучім спікером і тренером цієї події.

Чи відомо Вам, шановні, що кількість взаємодій в процессі купівлі послуги чи товара в В2В сегменті більшості ринків зросла всього з 16 до 17 у період з 2017 по 2019 роки, а от кількість взаємодій під час пандемії до сьогодні підскочила з 17 до 27 згідно даних B2B digital marketing trends 2021-2022 (Forrester Research).

Це про те, наскільки складніше стало просувати продажі товарів та послуг для В2В клієнтів, особливо онлайн. Ці, та інші питання розглядалися під час тренінгу. Ми вдячні компанії Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela за довіру, бажаємо успіхів та нових клієнтів.

Слідкуйте за анонсами і постами – в 2022-й рік ми підемо з оновленими існуючими та новими програмами, практичність яких гарантовано оцінять представники бізнесу.

Телефонуйте, пишіть у месенджери та електронну пошту – ми відкриті до співпраці і готові ділитися знаннями та досвідом!