Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Компанія BPI Group за підтримки BSK провели тренінг-практикум «Управління стандартизацією виробничих процесів. Принципи, методи, навички»

30 червня 2017 року компанія BPI Group за підтримки BSK провели тренінг-практикум "Управління стандартизацією виробничих процесів. Принципи, методи, навички". Автор і ведучий практикуму, Андрій Сергєєв, відомий досвідчений експерт Бережливого виробництва, бізнес-тренер, який володіє значним досвідом у проектах вдосконалення і програмах корпоративного навчання.

22 учасники з усієї України, керівники підрозділів, що відповідають за впровадження Бережливого виробництва, лінійні керівники, залучені в процеси стандартизації робочих операцій, керівники операційного рівня, учасники проектів з підвищення ефективності процесів брали участь у тренінгу, який проходив в форматі ділової гри, що моделює реальні процеси в компанії.

Тренінг-практикум був побудований на основі матеріалів, які використовуються в компанії "Ніссан" і "Тойота" для стандартизації процесів, також пояснює істотну частину завдань, які вирішуються при впровадженні Бережливого виробництва. Методика може бути використана для будь-якого типу виробництва або сервісу.

Виконуючи безліч практичних завдань і кейсів, представники таких відомих компаній як ТОВ "СЕ Борднетце-Україна", ТОВ "Спецтехоснастка", ТОВ "Компанія "Юнібіт-Сервіс", ТОВ "Трипільський пакувальний комбінат", ТОВ "Платекс", ТОВ "Юрія-Фарм", ТОВ "Альфа-Забава", ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА", ПАТ "Малинська паперова фабрика-Вайдманн" навчилися створювати стандартні операційні процедури виконання робочих операцій, аналізувати цикл процесу щодо такту і балансувати навантаження на різні операції, правильно виконувати робочий інструктаж, виконувати перевірку виконання робочим Стандартної Операційної Процедури (СОП).

Під час перерв учасники також мали можливість отримати додаткову консультацію і відповіді на свої питання у бізнес-тренера, поспілкуватися один з одним, обмінятися досвідом, поділитися вирішенням завдань.

По закінченню тренінгу директор BSK Ольга Карпова і бізнес-тренер Андрій Сергєєв вручили всім учасникам іменні сертифікати про проходження тренінгу.

Ми раді відзначити, що участь в тренінгах, присвячених вдосконаленню виробництва для представників багатьох компаній стає вже традиційною, ми почали підготовку до осіннього сезону і до нових зустрічей!