Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Як досягти успіху в продажах?

"Лідерство в продажах. DRIVER" - перша в Україні комплексна програма з системного управління продажами для відповідальних керівників, які будують свій бізнес на ефективній моделі продаж.

Основні питання, які цікавлять багато компаній і організацій та відповіді на них учасники програми будуть шукати в процесі навчання і спілкування: що потрібно для того щоб розробити ефективну стратегію для збільшення кількості клієнтів і зростання фінансових показників; як створити і керувати результативною командою, підвищивши ефективність відділу продаж; для чого необхідно впровадити у себе максимально ефективні сучасні технології просування та управління; що необхідно зробити для того щоб збільшити прибуток і фінансовий потік, як стати лідером на ринку.

Актуальність програми полягає в тому, що всі аспекти ефективного збуту розкриваються в логічній послідовності. Стратегія продаж і лідерство, маркетинг, комунікації, коучинг команди збуту, управління людьми, фінанси, діджитал технології та багато інших тем обговорюються і аналізуються в процесі навчання.

Хто ж в першу чергу повинен бути зацікавлений в такому навчанні? Програма розроблена для власників компаній і підприємців, заступників директорів з маркетингу та продаж, а також керівників будують свою кар'єру у великому бізнесі.

Використання реальних прикладів і розгляд кейсів з практики бізнесу, обмін досвідом, допомажуть дізнатися ключові принципи, найсучасніші інструменти і методи, які використовуються компаніями для досягнення успіху в продажах. Структуровані підходи, практичні приклади, відпрацювання навичок, рольові ігри та інтегрований фінальний проект, дозволяють запропонувати реальне вирішення конкретної проблеми відрізняють цю програму від інших.

Викладачі курсу - професіонали з великим практичним досвідом роботи в національних і міжнародних компаніях, готові ділитися знаннями, кейсами, практиками ведення бізнесу.

Контент лідер - Олександр Бакка є одним з кращих тренерів в сфері побудови систем продажів і управління командою в В2С і В2В сферах, індустріях FMCG, наданні послуг, телекомунікацій.