Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Інтерв'ю Руслана Петрова, студента General MBA 2015-2017

Ось і підходить до завершення черговий етап мого життєвого досвіду ...

Етап, який дав можливість удосконалюватися, вніс коригування парадигми внутрішньої свідомості, ще раз більш детально проаналізувати і "розкласти по поличках" слабкі та сильні аспекти свого світогляду. Допоміг сформулювати ядро ​​цінностей і більш конкретно побачити вектор реалізації можливостей.

А ще, під іншим кутом побачити підхід до управління і розвитку будь-якого бізнесу. Мислити комплексно і бачити цілісну картину, визначити "інсайт", знайти свою внутрішню індивідуальність (конкурентні переваги компанії), дотримуватися системного і послідовного підходу до аналізу / планування / організації будь-якого бізнес-процесу, сконцентруватися на власній ефективній моделі управління. Це лише мала частина, того з чим доводилося стикатися за півтора року навчання в BSK.

Деякі знайомі запитують: "Навіщо тобі це?", "Що дає Бізнес школа?", "Навіщо витрачати на це час, ресурси"?

Програма General MBA, розвиває стратегічне мислення, пропонує практичні інструменти ефективного управління.

Сучасна, універсальна програма з ретельно підібраною бізнес-літературою, з практичними кейсами лідируючих світових компаній і колосальним досвідом викладацького складу, а так само постійні комунікації і обмін досвідом учнів з різних сфер - в комплексі дають синергію, в отриманні великого багажу практичних навичок.

До того ж, в стінах BSK на регулярній основі проходять зустрічі / практичні дискусії з професіоналами і експертами, успішними людьми в своїй сфері. Наприклад, за останній час відвідали: гест-спікер Марина Ставнійчук (Заступник Голови Союзу юристів України, член Венеціанської комісії від України (2009-2013г.)); Павло Шеремета (Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014р.), Керівник Школи управління УКУ); Леонард Грайвер (керуючий партнер Каліфорнійського відділення венчурного фонду Pulsar Venture, США); Артем Ковбель (Партнер компанії Kreston GCG (міжнародна мережа аудиторських та консалтингових компаній), директор юніта Forensic (фінансові розслідування). Всі ці та інші комунікації проходять в невимушеній обстановці з обміном цікавих суджень, які базуються на багатогранному досвіді спікерів.

Ось в такому форматі, наповненому різноманітністю, накопичуються додаткові знання в Бізнес школі. Так, що якщо ви взяли для себе рішення розвиватися, упорядкувати і структурувати вже набуті знання, навчитися чути і бачити головне, удосконалити стратегічний і операційний менеджмент, накопичити безліч практичних і дієвих методик - обов'язково використовуйте цей ресурс.

У свою чергу, хочу висловити слова подяки керівнику BSK, Ользі Карповій і адміністрації за титанічну працю у формуванні якісного "майданчика", де зустрічаються світовий досвід і повсякденна практика, а також всьому професійному викладацькому складу, за неоціненний внесок у розвиток українського суспільства.

Всі викладачі програми General MBA - це управлінці зі стажем, власники ступеня МВА престижних зарубіжних і національних Бізнес шкіл, і, у більшості з них ступінь: кандидата або доктора наук.

Найбільш хотілося б відзначити - Юлію Габ, Людмилу Ганецьку, Ельдара Нагорного, Наталію Калініну, Тетяну Мосейчук, Олену Бурдейну, які залишили яскравий і незабутній слід в сприйнятті предмета. Вони не просто ділилися своїми знаннями і вміннями, вони передали їх через призму душі, щиро переживаючи за наші маленькі поразки і успіхи в практичних проектах. Тим самим показуючи, що необхідно любити і цілком віддаватися тому, чим займаєшся, несучи відповідальність за свої результати.

І на завершення, хочу процитувати вислів Альберта Ейнштейна:

- "Ті важливі проблеми, з якими ми стикаємося, не можуть бути вирішені на тому ж рівні мислення, на якому ми перебували, коли їх створювали".

Якщо виникає намір щось міняти, будь-то в житті, бізнесі або в країні - необхідно пам'ятати, що будь-які зміни починаються з себе. "Зсередини - назовні". І навколишній світ - це всього лише твоє відображення. Так, важко, дискомфортно, але вирішувати складні проблеми - це доля "великих" людей ...

Іноді слід вийти з процесу / рутини і присвятити свій час та енергію новим ідеям, що вимагають високої кваліфікації та знань. Творіть, надихайте, будьте джерелом нових можливостей для себе, оточення та України в цілому!