Менеджмент
Ваших
Амбіцій

DVOMA 2020 - міжнародна IT-конференція з інтернет-маркетингу. Партнер BSK. Промокод: BSK_Krok

29 серпня 2020 року в Киеві відбудеться масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA (https://dvoma.pro/), присвячена актуальним темам інтернет-маркетингу. На вас чекає 3 потоки, 1000 учасників і більше 30 спікерів з усього світу.

Перед вами з доповідями виступлять топові спікери, експерти в області SEO, CPA, SERM, SMM та PPC. Для зручності конференція буде розділена на 3 потока – Affiliate, Search, Social. Все це в простори і в тому числі сучасних залах! По завершенню на вас чекає круглий стіл з участю спікерів, де кожен бажаючий задає питання і отримає на нього відповідь експерта. Як показує практика, на круглому столу можна дізнатися багато цікавого та неочікуваного! Та як можна бути інакше, тому що на DVOMA будуть кращі з кращих.

Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також обзавестися корисними бізнес-знайомствами - активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейк, закуски для кожного. І все це в суперсучасної локації «ОАЗИС», РК Ультрамарин, вул. Липківського, 1А.

Зареєструватися на конференцію DVOMA та купити білети можна на офіційному сайті https://dvoma.pro/. Там ви знайдете більш детальний описконференції, точний графік докладів і багато іншого. Поспішіть придбати квиток, тому що чим ближче до події, тим вища буде ціна. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора SEO.UA, який займається пошуковаю оптимізацією сайтів (https://seo.ua/).

Зкористайся промокодом: BSK_Krok

Приходь, адже конференція DVOMA не відбудуться без тебе!

детальніше