BSK – інфопартнер зустрічі Топ бізнес-школ

Засновник компанії Nike, президент eBay, голова Coca-Cola і директор з маркетингу цієї ж компанії. Ці люди пов'язані не тільки успіхом, а й тим, що свого часу навчалися на програмах МВА в найкращих бізнес-школах світу.

Більшість з них зізнаються, що саме знання і знайомства, набуті під час навчання, привели до того, що про них пишуть Forbes, Financial Times, The Economist й інші. Між іншим, саме за рейтингами цих ЗМІ школи ESSEC business school, HEC Paris і IE business school займають лідируючі позиції в ТОР-25.

Запрошуємо вас на особисту зустріч з представником кожної бізнес-школи для обговорення вашого вступу та присвоєння стипендії на програму МВА.

19 вересня чекаємо вас у головному холі Radisson Blu Hotel по вулиці Ярославів Вал, 22.

На вас чекають:

• особиста зустріч з представниками бізнес-шкіл
  • індивідуальні рекомендації з написання резюме, есе та складання тестів
  • персональна консультація для отримання стипендії на МВА навчання
  • знайомство з HR-directors із ТОП-20 компаній
  • бізнес-нетворкінг і спілкування з відомими випускниками шкіл
  • лекція від керуючого директора Unit.City Максима Бахматова
  • workshops від GMAC про усі деталі тесту GMAT і Київської школи економіки
  • інтелектуальна вікторина та консультація від провідної в Україні test-prep компанії MBA Strategy

Рекомендація: Надішліть ваше СV та побажання заздалегідь для більш ефективної зустрічі і отримання рекомендацій.