Менеджмент
Ваших
Амбіцій

BSK – інфопартнер ELForum 2017: щорічна конференція з розвитку онлайн-навчання

ELForum - це кейсовая конференція для тих, хто перебуває у самому епіцентрі розвитку онлайн-навчання. Для лідерів eLearning ринку і тих, хто прагне ними стати!

Ваш результат від участі:

1. Ви отримаєте тільки актуальну інформацію від реальних практиків. Те, що працює зараз і гарантовано "вистрілить" у 2018 році.

2. Ви одним перших дізнаєтесь про EdTech-новинки і eLearning-тренди. І вже на конференції чітко сплануєте свої дії, значно випередивши конкурентів.

3. Ви здобудете десятки нових знайомств/партнерств, які допоможуть вам вигідно масштабуватися на ринку онлайн-навчання.

Цього року організатори запросили виступити тільки тих, хто готовий розповісти і логічно обґрунтувати свої кейси та досвід 2017 року. Олександр Лар'яновський (Skyeng), Марія Губіна (Маркетинг з азів), Світлана Пономаренко (Студія e-Learning), Ганна Верба (Група компаній "Актив"), Юлія Корольова (Платформа eTutorium), Олександр Орлов (Стратоплан), Олександр Івахненко (Alter Systems), Максим Шкільов, Кіра Гусєва, Марина Літвінова (Corporate E-Learning Club), Олександр Рись (SendPulse), Христина Потоцька (TriggMine), Олексій Кравченко (Академія консалтингового бізнесу), Олена Локтєва (Бобріо), Андрій Скібіцький (ОТП Банк), Людмила Богуш-Данд (BogushTime), Дмитро Снігур (LiftMarketing), Арам Саркісян, Наталя Винограденко (Raccoon Gang), Світлана Оховіч, Наталя Смирнова (EDUGET) та інші.

Які ще цікавинки чекають на вас на ELForum 2017?

  • 3 тематичні потоки: Дистанційне навчання як бізнес & Корпоративне онлайн-навчання & Онлайн-навчання як маркетинг компаній.

  • 30 спікерів. Відомі eLearning-практики з України та СНД привезуть свої кейси 2017 року і будуть розкривати їх у форматі "що робили, як робили, які результати отримали".

  • Нові спіч-формати — інтерв'ю зі спікерами та панельні дискусії.

  • Безлімітний нетворкінг, метою якого є обговорення і впровадження інструментів, які дійсно працюють і гарантовано дадуть поштовх вашим eLearning-проектам у 2018 році.

  • Закрита elf-вечірка. Знайомства, командний брейншторм, смачне частування та цікава програма від запального ведучого.

КОЛИ? 13-14 грудня 2017 р.

ДЕ? м. Київ, Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна, 4)

P.S. Для всіх, у кого не виходить приїхати, буде організована професійна онлайн-трансляція.

Забронювати участь